fbpx

Budujemy od podstaw silne i spójne marki, rozwijamy też te z bogatą historią.

HR Marketing

Wykorzystujemy strategie i narzędzia marketingowe, które w połączeniu z automatyzacją są w stanie przyciągnąć, zaangażować i utrzymać najlepsze talenty na rynku. Jednocześnie dbamy o branding pracodawcy, kampanie reklamowe oraz Employer Value Proposition (EVP), czyli zestaw wartości proponowanych przez pracodawcę pracownikowi. Pokażemy korzyści i perspektywy, jakie oferujesz jako pracodawca.

Marketing

Kompleksowo tworzymy i realizujemy strategie marketingowe. Wspólnie z Klientem określamy cele, a następnie dobieramy kanały komunikacji oraz kreujemy najwyższej jakości kontent. Za pomocą sprawdzonych narzędzi mierzymy efekty działań i w razie potrzeby – optymalizujemy je tak, aby osiągnąć satysfakcjonujące Klientów wyniki.

Online Marketing

Od pojedynczych kampanii po rozłożone na wiele etapów procesy: w cyfrowym marketingu jesteśmy doświadczonymi ekspertami. Skuteczne lejki, zwiększona sprzedaż, dostarczone leady czy poprawa widoczności w sieci to nasza codzienność, do której zapraszamy Klientów. Współpracujemy elastycznie, szybko i z nastawieniem na efekty.

Nasi partnerzy:

Certyfikowana agencja Google