fbpx

Medipe

MEDIPE to agencja pracy, która zapewnia profesjonalne i sprawdzone usługi w obszarze rekrutacji personelu świadczącego usługi opiekuńcze.
Celem było zbudowanie silnego wizerunku marki oraz nowego przekazu marketingowego w związku z rozszerzanym zakresem działalności.

webdesign / druk / copy / social media / fotografia
Zintegrowane, kompleksowe i dopełniające się działania rozpoczęliśmy od strategii, celu, a zakończyliśmy na efektach.


Zintegrowane, kompleksowe i dopełniające się działania rozpoczęliśmy od strategii, celu, a zakończyliśmy na efektach. Usługi opiekuńcze to wrażliwa strefa, dlatego działania zarówno wizerunkowe, jak i contentowe mocno oparliśmy na przygotowaniu odpowiedniej strategii komunikacji do grupy kobiet 45+. Prowadząc ją zgodnie z wyznaczonymi celami: wizerunkowymi i prosprzedażowymi, udało nam się przenieść branżowe doświadczenie z rynku polskiego i niemieckiego także na ten europejski: rumuński i bułgarski.


Usługi opiekuńcze to wrażliwa strefa, dlatego działania zarówno wizerunkowe, jak i contentowe mocno oparliśmy na przygotowaniu odpowiedniej strategii komunikacji do grupy kobiet 45+. Prowadząc ją zgodnie z wyznaczonymi celami: wizerunkowymi i prosprzedażowymi, udało nam się przenieść branżowe doświadczenie z rynku polskiego i niemieckiego także na ten europejski: rumuński i bułgarski.Typografia

Kolor

Zarządzając treścią w profesjonalny sposób zaangażowaliśmy odbiorcę firmy tak,
że udało nam się przenieść większość kanałów rekrutacyjnych do online. Wspierając MEDIPE w realizacji celów wdrożyliśmy maksymalnie efektywne rozwiązania zwiększające konwersję. Dobór odpowiedniej i spójnej komunikacji graficznej i tekstowej, a także opracowanie identyfikacji wizualnej i materiałów BTL pozwolił na ukształtowanie się w świadomości Opiekunek stabilnej, silnej i elastycznej na potrzeby marki.Wsparcie

Prowadząc działania zwiększające świadomość
marki, a także kampanie produktowe
i dbając o relację z odbiorcami w mediach
społecznościowych zbudowaliśmy
wizerunek solidnej i budzącej zaufanie
agencji, wyróżniającej się na tle
konkurencji i znajdującej się
w branżowej czołówce, nie tylko
na rynku polskim, ale także zagranicznym.Od początku myśleliśmy o projekcie szeroko. Odpowiedzieliśmy na potrzeby Medipe, bo wiemy jak najlepiej komunikować markę.
Dopasowaliśmy narzędzia marketingowe tak, by wspierały nową strategię, a komunikację dostosowaliśmy odpowiednio do specyficznej grupy odbiorców.