T: 71 738 45 00
Image

Jesteśmy nową agencją,

ale nie są to wcale nasze początki...

Image

Dominika 

Global Marketing Specialist 
X
O nikim innym nie da się powiedzieć bardziej, że jest w ciągłym ruchu. Biega, morsuje, jeździ na rowerze i sympatyzuje z triathlonem. W pracy również nie do zatrzymania – nieustannie wymyśla strategie, opiekuje się social mediami, tworzy media plany i obsługuje eventy. Wymagające projekty to jej specjalność (zaraz po wegańskiej kuchni). Mistrzyni dobrego i skutecznego PR.

Tristan

Online Marketing Specialist 
O
Street workout popołudniami, ale kto powiedział, że w godzinach pracy nie można szukać wyzwań? A po te sięga głównie do internetu! I choć ma stopień mistrzowski w Teakwondo już teraz stoi na podium jako mistrz w tworzeniu botów internetowych. Nie ma dla niego celów i wyzwań, których się nie podejmie. Programuje, ustawia social media, kampanie Google i obsługuje narzędzia online. Ciągle nie określił, czy większą miłością darzy kaszę jaglaną czy Facebooka.

Aleksandra

Online Marketing Specialist 
X
W jej przypadku „zostawić kogoś na lodzie” oznacza uczynić kogoś najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Instruktorka łyżwiarstwa,  prowadzi bloga o tej tematyce. Z gracją podobną do tej, z jaką rozpędza się na tafli, porusza się w świecie online i kampaniach Google Ads. Dzięki temu określone wskaźniki Twoich celów rosną i rosną.  Tak jak sportowy apetyt naszej Oli, która nie tylko w wirtualnym świecie lubi latać wysoko, rosną jej wyzwania.  Ćwiczy aerial hoop, czyli akrobacje na zawieszonych pod sufitem kołach gimnastycznych. Zdarzało się też, ze na spotkaniach z klientami rzuca wyzwanie na pompki i każe wszystkim robić z nią tricepsy. Ktoś chętny?

Marta

Online Marketing Specialist 
O
Choć na co dzień działa cuda w onlinie najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi. Zakochana w psach, jednego nawet posiada. E-marketing nie ma przed nią tajemnic, tworzy, wdraża i koordynuje kampanie onlinowe, czuwa nad stronami internetowymi. Koronę temu, komu uda się przegadać nasza królową exela, analiz, wykresów, wykresików… Na jeden raport czekamy szczególnie - aż zda nam w szczegółach relację z podróży do Nowego Jorku, która pozostaje jej marzeniem!

Oskar

Marketing Assistant 
X
Najmłodszy w zespole: doświadczeniem i metryką. A jednak wrodzoną odwagą i przedsiębiorczym myśleniem przerasta starych wyjadaczy. Od 7 lat realizuje już projekty społeczne na terenie Polski i Niemiec oraz kampanie wyborcze. Prezes ogólnopolskiego stowarzyszenia „Inicjatywa Perspektywa”, zwycięzca amerykańskiego szkolenia „Kształtowania Zwycięzców”. Zapalony aktywista,który łączy w sobie kilka żywiołów. Ciągle w ruchu, nie da się mu odmówić ani tańca, ani tabliczki czekolady. Miłośnik biegów (wiadomo, długodystansowych). Zakochany w wystąpieniach publicznych i PR. Na jego szczęście - z wzajemnością.

Rita

Marketing Specialist 
O
Pisze, sprawdza i poprawia. Lubi bawić się słowem i wymyślać. W zakątkach internetu szuka inspiracji muzycznych. Niezawodna w dbaniu o kontakt z naszymi klientami. Kolejna w zespole fanka psów, choć jak na znawczynię contentu przystało – konkretnie: ogarów polskich. To, że wie jak wygląda dobra zabawa widać na eventach, które organizuje – przy dopiętych na ostatni guzik szczegółach tańczy się najlepiej. Na co dzień nie biega, a ćwiczy jogę. Nie przeszkadza jej to wcale w zapisywaniu się na biegi sztafetowe i pokonywaniu własnych słabości. A jak już o słabościach mowa - jej największa to makarony.

Kamila

Chief Executive Officer 
X
Lubi świadomość, że ma na coś wpływ. W pracy powołuje się na liczby, bo są dla niej wyznacznikiem realizacji celów. Otwiera się na nowe i jak nikt inny dopina wszystkie projekty. Ciągle w biegu i z brakiem czasu na czytanie książek i dokończenia doktoratu. Zawodowo nie żyje tym, co było wcześniej, ale czerpie z tego motywacje i siłę. Marketing i zarządzanie są jej pasją. Niezawodna w prowadzeniu zarówno spotkań, jak i aut. Mama i żona dwójki zwariowanych facetów, za którymi też nie może nadążyć, bo są szybsi. Chwilowo pokonuje siebie i gra w tenisa.

Damian

Junior Marketing Specialist 
O
Emocje na równi z tymi, które okazuje, gdy odkrywa onlinowe ciekawostki, wywołuje w nim jedynie angielska liga footbolowa i ukochany Liverpool. W pracy szybko wdraża marketingowe ciekawostki, po pracy z kolei szybko jeździ swoim sportowym samochodem. O wspólnej przejażdżce z otwartym dachem marzy u nas każda dziewczyna! Doskonałą znajomość WordPressa z pasją wykorzystuje przy tworzeniu witryn internetowych i blogów. W pracy nie unika żadnych obowiązków, tak jak nie omija koncertów rokowych. Koncertowo też wychodzi mu szarlotka.

Martyna

Junior Marketing Specialist 
X
Kiedyś chciała zostać policjantką lub adwokatem, ale utarte schematy i sztywne zasady są nie dla niej. Lubi koty, i tak jak one wyznacza nowe ścieżki w social mediach. Z rekina sprzedaży przeszła na jasną stronę marketingu. Spełnia się podczas wystąpień publicznych. Ma lekkie i celne pióro, dobre oko i … serduszko. Działa charytatywnie na rzecz hospicjum i zwierzaków. Lubi szybkie i odważne decyzje. Ale po cichu liczymy, że tak szybko nie ucieknie nam do wymarzonej Norwegii i zorze polarne oglądać będzie jedynie na YouTube’ie, z kotem na kolanach.

Marcin

UX Graphic Designer 
O
Kreuje Twoje emocje, projektuje Twoje doświadczenia. Dodajmy, że z dokładnością i precyzją jak na inżyniera geodezji i kartografii przystało. Wszystko co oddaje, jest dopracowane na ostatni guzik. Zamiłowanie do historii płynnie łączy z pasją do projektowania nowoczesnych i intuicyjnych rozwiązań. Godziny spędzone na Behance w poszukiwaniu inspiracji przekuwa na nieszablonowe rozwiązania. Dzięki wrodzonej intuicji zgrabnie potrafi wejść w buty klientów. A te kocha miłością wielką, najmocniej sneakersy Air Jordan.

Łukasz

Motion Graphic Designer 
X
Jeśli nie jesteś w stanie czegoś sobie wyobrazić – on Ci to zanimuje. Stale poszukuje i interpretuje ruch. Emotion is created by Motion. Złota rączka nie tylko od prac domowych. Poprawia zdjęcia, kręci video, robi timelapsy i opowiada historię Twojej marki. Przy pracy nad storytellingiem potrafi myśleć jak filmowiec – sam mając w sobie coś z gwiazdy kina. Potrafi tchnąć w życie każdy pomysł. Jeśli któregoś dnia zobaczysz go bez uśmiechu to pewnie dlatego, że skończyła mu się ulubiona yerba. Wolny czas spędza na rozmyślaniach jak zostać milionerem.

Daniel

Graphic Designer 
O
Specjalista od prostych sposobów na wdrożenie skomplikowanych rozwiązań.   Nie ogranicza go wyobraźnia, ale stara się ograniczać spożywanie mięsa. Projektuje loga, nadruki na ciuchy i pasjonuje go budowanie tożsamości marki, jak i całego sytemu identyfikacji wizualnej. I choć nie ma kartoteki na policji to w projektowaniu często wychodzi poza ustandaryzowane normy. Nie lubi zimy w mieście i konwencjonalnych rozwiązań. Wkłada tyle samo serca w drobne reklamy, co i rozbudowane kampanie wizerunkowe. Choć z tym sercem to nie ma się co oszukiwać, niewiele w nim już miejsca, bo najwięcej zajmują w nim jego dwa ukochane psiaki ze schroniska: Morela i Ryszard.

Julia

Online Marketing Specialist 
X
Najwyższa w zespole! Sięga też wysoko ponad normę w realizacji projektów. Prowadząc działania zawsze koncentruje się na celu, jakim jest zapewnienie naszym reklamodawcom w pełni policzalnych efektów biznesowych. Grała w koszykówkę w reprezentacji Ukrainy. Programuje w HTMLu, CSS, JS, ukończyła szkołę sztuk pięknych, rysuje, fotografuje oraz robi najlepszy na tej szerokości geograficznej barszcz ukraiński.

Weronika

Global Marketing Specialist 
O
Żywiołowa, pewna siebie i zawsze świetnie przygotowana. Uwielbia teatr i choć nie jest aktorką, zaśpiewa, zanuci lub wyrecytuje wszystko, nawet przez sen. Jak na polonistkę przystało, książki pochłania hurtowo. W pracy pisze i poprawia, a zawsze towarzyszący jej dobry humor znika tylko na krótką chwilę, gdy w tekście zobaczy wdowę. Świetnie zna się na wizerunku, szybko potrafi opanować sytuacje kryzysowe i zadbać o każdy szczegół organizowanych wydarzeń. Odpoczywa najchętniej nad morzem, zwłaszcza zimą. Pewnie dlatego, że nie musi się obawiać wtedy swojego nocnego koszmaru – wiewiórek.

Idalia

Junior Marketing Specialist 
X
Kolejny sportowy duch w zespole! Fanka muzyki grunge’owej, rockowej i metalowej, która jednak szeptać też potrafi. A najlepiej wychodzi jej to w świecie internetu. Pasję do nauki języków obcych wykorzystuje w łapaniu wspólnego języka z potencjalnymi odbiorcami. Dociera, wzbudza zainteresowanie i realizuje strategię content marketingu. I choć jest krótko w naszym zespole, to jesteśmy pewni, że tak jak w tytule jej ulubionego serialu, spędzi z nami jeszcze długie miodowe lata.

Dawid

.NET Developer
O
Zagorzały jeździec motocyklowy i zarazem trzon oraz ostoja działu programistów. Jeden ze starszych (nikt mu wieku nie wypomina!) w zespole, bo na koncie prócz zjeżdżonych na dwóch kółkach kilometrów, ma aż 10 lat komercyjnego doświadczenia w programowaniu. Od użytkowych projektów ucieka jednak od czasu do czasu w Pieniny i Bieszczady. Odpoczynku od online’u szuka w fabularnych grach planszowych, w których nie unika jednak projektowania zwycięstw.

Piotr

.NET Developer
X
Drugi ze starszaków w dziale IT. Programista i C# asp.net deweloper. Prócz ciągu zer i jedynek przemawiają do niego jeszcze góry. A w tych lubi wspinać się wysoko. Zaprogramowany przez siebie świat pełen harmonii, opuszcza często by penetrować stare koszary i niezamieszkane budynki. Militarne zacięcie i dyscyplina pomagają mu w realizacji na czas wszystkich projektów.

Karolina

.NET Developer
O
W świecie flanelowych koszul w kratę i izolujących od rzeczywistego świata ogromnych słuchawek na uszach jest światełkiem nadziei na ludzką komunikację. Analizuje, doradza i dopieszcza frontendowo. Pięć lat doświadczenia i pracy - głównie w męskim towarzystwie -nie zdążyły jej jeszcze zepsuć, nadal potrafi się uśmiechać (nie tylko do monitora).

Michał

.NET Developer
X
Przygody Pana Michała to w tym przypadku nie tytuł serialu telewizyjnego. Nasz programista, C# asp.net, angular deweloper (web/aps.net deweloper) aktualnie jest w Tajlandii, miesiąc temu był w Bieszczadach, 3 miesiące temu z kolei we Włoszech. Nie nie, nie palcem po mapie czy myszką na Street View. Sam, osobiście, we własnej osobie. Wbrew pozorom w pracy bywa często i długo, bo baterie ładuje mu ulubiony polski serek wiejski.

Anna

QA Engineer
O
Jednoosobowa burza mózgu. Testuje rozwiązania na miarę. Pokonywanie przeszkód i szukanie rozwiązań technicznych to jej druga natura. Cierpliwa, elastyczna, umiejętnie dostrzega szczegóły, wcale się nie czepia… Wrodzony urok pozwala jej nie obawiać się reakcji na złe wiadomości, które sama czasem przynosi. Testuje nie tylko naszą cierpliwość i aplikacje, ale i swoją wytrzymałość: biega, pływa i jeździ na rolkach.