T: 71 738 45 00
Image

Jesteśmy nową agencją,

ale nie są to wcale nasze początki...

Image

Dominika 

Global Marketing Specialist 
X
O nikim innym nie da się powiedzieć bardziej, że jest w ciągłym ruchu. Biega, morsuje, jeździ na rowerze i sympatyzuje z triathlonem. W pracy również nie do zatrzymania – nieustannie wymyśla strategie, opiekuje się social mediami, tworzy media plany i obsługuje eventy. Wymagające projekty to jej specjalność (zaraz po wegańskiej kuchni). Mistrzyni dobrego i skutecznego PR.

Tristan

Online Marketing Specialist 
O
Street workout popołudniami, ale kto powiedział, że w godzinach pracy nie można szukać wyzwań? A po te sięga głównie do internetu! I choć ma stopień mistrzowski w Teakwondo już teraz stoi na podium jako mistrz w tworzeniu botów internetowych. Nie ma dla niego celów i wyzwań, których się nie podejmie. Programuje, ustawia social media, kampanie Google i obsługuje narzędzia online. Ciągle nie określił, czy większą miłością darzy kaszę jaglaną czy Facebooka.

Marta

Global Online Marketing Specialist 
X
Choć na co dzień działa cuda w onlinie najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi. Zakochana w psach, jednego nawet posiada. E-marketing nie ma przed nią tajemnic, tworzy, wdraża i koordynuje kampanie onlinowe, czuwa nad stronami internetowymi. Koronę temu, komu uda się przegadać nasza królową exela, analiz, wykresów, wykresików… Na jeden raport czekamy szczególnie - aż zda nam w szczegółach relację z podróży do Nowego Jorku, która pozostaje jej marzeniem!

Marta

Global Graphic Designer 
O
Kocha design – od dobrze zaprojektowanych BTLi po odzież, dodatki i wnętrza. To przez jej ręce przechodzą wszystkie graficzne projekty, ma najbardziej kreatywne pomysły i tworzy nietuzinkowe kreacje. Kolorowa dusza, zakochana w Islandii i … polskich ziemniakach. Na co dzień dba o odpowiedni dobór barw także na polskich drogach, którym dodaje kolorytu poruszając się bakłażanowym Citroenem. Złoszczą ją kiepskie książki i filmy, ale postanowiła pracować nad cierpliwością i spokojem ducha, bo ćwiczy jogę.

Kamila

Chief Executive Officer 
X
Lubi świadomość, że ma na coś wpływ. W pracy powołuje się na liczby, bo są dla niej wyznacznikiem realizacji celów. Otwiera się na nowe i jak nikt inny dopina wszystkie projekty. Ciągle w biegu i z brakiem czasu na czytanie książek i dokończenia doktoratu. Zawodowo nie żyje tym, co było wcześniej, ale czerpie z tego motywacje i siłę. Marketing i zarządzanie są jej pasją. Niezawodna w prowadzeniu zarówno spotkań, jak i aut. Mama i żona dwójki zwariowanych facetów, za którymi też nie może nadążyć, bo są szybsi. Chwilowo pokonuje siebie i gra w tenisa.

Rita

Junior Marketing Specialist 
O
Pisze, sprawdza i poprawia. Lubi bawić się słowem i wymyślać. W zakątkach internetu szuka inspiracji muzycznych. Niezawodna w dbaniu o kontakt z naszymi klientami. Kolejna w zespole fanka psów, choć jak na znawczynię contentu przystało – konkretnie: ogarów polskich. To, że wie jak wygląda dobra zabawa widać na eventach, które organizuje – przy dopiętych na ostatni guzik szczegółach tańczy się najlepiej. Na co dzień nie biega, a ćwiczy jogę. Nie przeszkadza jej to wcale w zapisywaniu się na biegi sztafetowe i pokonywaniu własnych słabości. A jak już o słabościach mowa - jej największa to makarony.

Damian

Junior Marketing Specialist 
X
Emocje na równi z tymi, które okazuje, gdy odkrywa onlinowe ciekawostki, wywołuje w nim jedynie angielska liga footbolowa i ukochany Liverpool. W pracy szybko wdraża marketingowe ciekawostki, po pracy z kolei szybko jeździ swoim sportowym samochodem. O wspólnej przejażdżce z otwartym dachem marzy u nas każda dziewczyna! Doskonałą znajomość WordPressa z pasją wykorzystuje przy tworzeniu witryn internetowych i blogów. W pracy nie unika żadnych obowiązków, tak jak nie omija koncertów rokowych. Koncertowo też wychodzi mu szarlotka.

Monika

Marketing Specialist 
O
Żywioł energii i doświadczenia. Od dzieciństwa zakochana w dziennikarstwie i radiu. Swoją otwartość na ludzi wdzięcznie uzupełnia w kontaktach z Klientami. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. W marketingu zwykła działać „na już”. Najczęściej sama stawia sobie wysoko poprzeczkę. I niech nie zmyli jej niski wzrost – zawsze realizuje cele i czerpie z nich satysfakcję. Jej celność i precyzja w realizacji projektów powala, dokładnie tak jak w czasach, gdy trenowała szermierkę.

Martyna

Junior Marketing Specialist 
X
Kiedyś chciała zostać policjantką lub adwokatem, ale utarte schematy i sztywne zasady są nie dla niej. Lubi koty, i tak jak one wyznacza nowe ścieżki w social mediach. Z rekina sprzedaży przeszła na jasną stronę marketingu. Spełnia się podczas wystąpień publicznych. Ma lekkie i celne pióro, dobre oko i … serduszko. Działa charytatywnie na rzecz hospicjum i zwierzaków. Lubi szybkie i odważne decyzje. Ale po cichu liczymy, że tak szybko nie ucieknie nam do wymarzonej Norwegii i zorze polarne oglądać będzie jedynie na YouTube’ie, z kotem na kolanach.

Łukasz

Motion Graphic Designer 
O
Jeśli nie jesteś w stanie czegoś sobie wyobrazić – on Ci to zanimuje. Stale poszukuje i interpretuje ruch. Emotion is created by Motion. Złota rączka nie tylko od prac domowych. Poprawia zdjęcia, kręci video, robi timelapsy i opowiada historię Twojej marki. Przy pracy nad storytellingiem potrafi myśleć jak filmowiec – sam mając w sobie coś z gwiazdy kina. Potrafi tchnąć w życie każdy pomysł. Jeśli któregoś dnia zobaczysz go bez uśmiechu to pewnie dlatego, że skończyła mu się ulubiona yerba. Wolny czas spędza na rozmyślaniach jak zostać milionerem.

Marcin

UX Graphic Designer 
X
Kreuje Twoje emocje, projektuje Twoje doświadczenia. Dodajmy, że z dokładnością i precyzją jak na inżyniera geodezji i kartografii przystało. Wszystko co oddaje, jest dopracowane na ostatni guzik. Zamiłowanie do historii płynnie łączy z pasją do projektowania nowoczesnych i intuicyjnych rozwiązań. Godziny spędzone na Behance w poszukiwaniu inspiracji przekuwa na nieszablonowe rozwiązania. Dzięki wrodzonej intuicji zgrabnie potrafi wejść w buty klientów. A te kocha miłością wielką, najmocniej sneakersy Air Jordan.

Weronika

Global Marketing Specialist 
O
Żywiołowa, pewna siebie i zawsze świetnie przygotowana. Uwielbia teatr i choć nie jest aktorką, zaśpiewa, zanuci lub wyrecytuje wszystko, nawet przez sen. Jak na polonistkę przystało, książki pochłania hurtowo. W pracy pisze i poprawia, a zawsze towarzyszący jej dobry humor znika tylko na krótką chwilę, gdy w tekście zobaczy wdowę. Świetnie zna się na wizerunku, szybko potrafi opanować sytuacje kryzysowe i zadbać o każdy szczegół organizowanych wydarzeń. Odpoczywa najchętniej nad morzem, zwłaszcza zimą. Pewnie dlatego, że nie musi się obawiać wtedy swojego nocnego koszmaru – wiewiórek.

Idalia

Junior Marketing Specialist 
X
Kolejny sportowy duch w zespole! Fanka muzyki grunge’owej, rockowej i metalowej, która jednak szeptać też potrafi. A najlepiej wychodzi jej to w świecie internetu. Pasję do nauki języków obcych wykorzystuje w łapaniu wspólnego języka z potencjalnymi odbiorcami. Dociera, wzbudza zainteresowanie i realizuje strategię content marketingu. I choć jest najkrócej w naszym zespole, to jesteśmy pewni, że tak jak w tytule jej ulubionego serialu, spędzi z nami jeszcze długie miodowe lata.

Dawid

.NET Developer
O
Zagorzały jeździec motocyklowy i zarazem trzon oraz ostoja działu programistów. Jeden ze starszych (nikt mu wieku nie wypomina!) w zespole, bo na koncie prócz zjeżdżonych na dwóch kółkach kilometrów, ma aż 10 lat komercyjnego doświadczenia w programowaniu. Od użytkowych projektów ucieka jednak od czasu do czasu w Pieniny i Bieszczady. Odpoczynku od online’u szuka w fabularnych grach planszowych, w których nie unika jednak projektowania zwycięstw.

Piotr

.NET Developer
X
Drugi ze starszaków w dziale IT. Programista i C# asp.net deweloper. Prócz ciągu zer i jedynek przemawiają do niego jeszcze góry. A w tych lubi wspinać się wysoko. Zaprogramowany przez siebie świat pełen harmonii, opuszcza często by penetrować stare koszary i niezamieszkane budynki. Militarne zacięcie i dyscyplina pomagają mu w realizacji na czas wszystkich projektów.

Karolina

.NET Developer
O
W świecie flanelowych koszul w kratę i izolujących od rzeczywistego świata ogromnych słuchawek na uszach jest światełkiem nadziei na ludzką komunikację. Analizuje, doradza i dopieszcza frontendowo. Pięć lat doświadczenia i pracy - głównie w męskim towarzystwie -nie zdążyły jej jeszcze zepsuć, nadal potrafi się uśmiechać (nie tylko do monitora).

Michał

.NET Developer
X
Przygody Pana Michała to w tym przypadku nie tytuł serialu telewizyjnego. Nasz programista, C# asp.net, angular deweloper (web/aps.net deweloper) aktualnie jest w Tajlandii, miesiąc temu był w Bieszczadach, 3 miesiące temu z kolei we Włoszech. Nie nie, nie palcem po mapie czy myszką na Street View. Sam, osobiście, we własnej osobie. Wbrew pozorom w pracy bywa często i długo, bo baterie ładuje mu ulubiony polski serek wiejski.

Anna

QA Engineer
O
Jednoosobowa burza mózgu. Testuje rozwiązania na miarę. Pokonywanie przeszkód i szukanie rozwiązań technicznych to jej druga natura. Cierpliwa, elastyczna, umiejętnie dostrzega szczegóły, wcale się nie czepia… Wrodzony urok pozwala jej nie obawiać się reakcji na złe wiadomości, które sama czasem przynosi. Testuje nie tylko naszą cierpliwość i aplikacje, ale i swoją wytrzymałość: biega, pływa i jeździ na rolkach.

Artur

Head Of New Business
X
Miłośnik Włoch, którego życiowym mottem jest „dolce far niente”, a ukochanym pojazdem Vespa w kolorze azzurro. Artystą czuje się tak samo w kuchni, jak i w pracowni malarskiej. Wizytówka XoMedia – to jemu zdradzisz swoje oczekiwania i potrzeby. I możesz mieć pewność, że odpowiednio się nimi zaopiekuje. Marzyciel twardo stąpający po ziemi, nieustannie skracający dystans pomiędzy agencją a jej klientami.