fbpx

Centrans

Transport nienormatywny to nie żarty. Wagę liczy się tu w dziesiątkach ton, a na błędy nie ma nawet milimetra miejsca. Dlatego jeden z liderów branży, przyzwyczajony do profesjonalizmu w działaniach, postawił na profesjonalistów od wizerunku. Centrans jest rodzinną firmą, z sukcesami obecną na rynku od ponad 30 lat. Kolejny etap podróży rozpoczęła z XO MEDIA, wyposażona w nowe narzędzia do budowy swojego wizerunku i rozpoznawalności.

Podstawą działań został stworzony przez nas od podstaw brandbook marki. Zebrane w nim elementy identyfikacji wizualnej posłużyły do opracowania kolejnych narzędzi komunikacji marki – w tym przede wszystkim nowej, responsywnej strony internetowej. W brandbooku, oprócz nowego logotypu Centrans, znalazły się również m.in. projekty firmowych wizytówek i papieru firmowego, nowa kolorystyka i krój fontów, a także wzory grafik do kanałów social media.

Logo

Kolorystyka

Strona internetowa

Social media

Druk

Szczególnym elementem projektu było stworzenie szaty graficznej do oklejenia firmowych ciężarówek. Te jeżdżące reklamy Centrans stały się dzięki temu bardziej rozpoznawalne, wpisując się w spójny obraz marki. Proces obrandowania floty przeprowadziliśmy od A do Z: od koncepcji i projektu uwzględniającego przepisy, którymi objęte są pojazdy w ruchu drogowym w Polsce i za granicą, przez dobór odpowiednich folii i ich zadrukowanie, po instalację na pojazdach Centrans.