fbpx

SECAWO

SECAWO to agencja pracy tymczasowej, zatrudniająca personel opiekuńczy z Polski oraz Rumunii na terenie Niemiec. Naszym celem było całościowe stworzenie systemu identyfikacji wizualnej oraz strategiczne opracowanie działań wizerunkowych online.

strategia marki / graphic design / social media / online ads / BTL

Aby trafić do potencjalnych pracowników i zwiększyć ich aktywność względem prowadzonych rekrutacji wykorzystaliśmy różnorodne działania reklamowe online. Kreacje produktowe oraz wizerunkowe pojawiły się na Facebooku, w sieci wyszukiwania, na portalach rekrutacyjnych oraz forach branżowych. Wielopoziomowe działania przyniosły wzrost liczby zatrudnionych pracowników.

Dzięki efektywnemu połączeniu materiałów wizualnych oraz kampanii Lead Ads generowaliśmy blisko 560 leadów miesięcznie. Dotarliśmy z komunikatami do kandydatów z doświadczeniem oraz posiadających przynajmniej podstawową znajomość języka niemieckiego. O 81% zwiększyliśmy również ruch na stronie klienta w okresie pierwszej fali pandemii (marzec-czerwiec 2020).

Konsekwentnie realizowana strategia działań przyczyniła się do znacznego wzrostu zaangażowania użytkowników i zainteresowania marką SECAWO. Podnieśliśmy standardy obsługi Kandydatów w social mediach, z zachowaniem celów biznesowych klienta.