fbpx

Flamenco Party

Event w okresie świątecznym, który nie będzie związany z tradycyjną polską estetyką wigilijną? Unos, dos, tres… flamenco! Koncepcja prosto ze słonecznej Hiszpanii bardzo przypadła Klientowi do gustu. Wzięliśmy więc kastaniety w dłoń – wspólnie z naszymi sprawdzonymi podwykonawcami 🌹

Szczegółowo rozpisany plan przygotowań obejmował m.in. kolację degustacyjną ze stołem pokazowym, co pomogło Klientowi podjąć ostateczne decyzje dotyczące eventowego menu – opartego na specjałach kuchni hiszpańskiej – oraz kluczowych elementów wystroju.

event / fotografia / kreacja graficzna

Wygląd sali oraz innych hotelowych przestrzeni był popisem naszych dekoratorek. Królowała czerwień i czerń, ze smakiem przenikające się w dekoracjach kwiatowych, elementach wystroju wnętrz i materiałach drukowanych – od zaproszeń, przez kartki powitalne w pokojach gości, po menu i tablicę z rozkładem stołów. Smaku dodawały złote akcenty, dopasowane oświetlenie i upamiętniona na wielu fotografiach piękna ścianka z lustrzaną podłogą.

Do tętniącej tańcem, muzyką i regionalnymi przysmakami krainy zabraliśmy ponad 300 osób. Zabawa, poprzedzona szczegółowymi przygotowaniami w ścisłej współpracy z Klientem, trwała do białego rana. Wśród dopracowanych dekoracji królowała czerwień, czerń i złoto. A melodię wieczoru prowadziły występy grupy flamenco oraz duetu Zawartko/Piasecki. Nie zapomnieliśmy przy tym o bezpieczeństwie wydarzenia – ubezpieczyliśmy wszystkich jego uczestników oraz zadbaliśmy o obecność na miejscu ochrony.