Animacje

Emotion is created by motion.

Image

Jak wygląda proces zamówienia i tworzenia animacji reklamowej?

Image

Zgłoszenie zapotrzebowania
Na początku musimy ustalić podstawowe cele i założenia animacji oraz grupę docelową. Przykładowo – może to być animacja opowiadająca o Twoich usługach; historia Klienta, który zyskuje, współpracując z Tobą; przedstawienie procesu współpracy, czy też wideo rekrutacyjne.
Jeżeli masz już gotowy brief, oprzemy się na nim. Jeśli natomiast masz wstępną koncepcję, albo chcesz ją stworzyć razem z nami – nie ma problemu. Wspólnie określimy charakter animacji, cel i założenia projektu. Przedstawimy Ci też wstępną wycenę oraz czas realizacji.

Image

Stworzenie scenariusza animacji
Na podstawie briefu tworzymy 2 koncepcje na scenariusz oraz wstępne założenia projektu, gdzie określone są składowe animacji (sceneria, lokalizacja i zarys fabuły, charakterystyka postaci, czas trwania animacji, muzyka) oraz cele animacji (np. szkoleniowa, informująca). Po wyborze jednego ze scenariuszy, przechodzimy do realizacji.

Image

Realizacja
Czas stworzenia animacji jest różny w zależności od jej charakteru i rozbudowania. Po ustalonym wcześniej terminie, oddajemy przygotowaną na podstawie scenariusza animację. Czekamy na Twoją akceptację lub uwagi i po realizacji ewentualnych poprawek, przesyłamy produkt finalny, gotowy do publikacji.

Czujemy się świetnie na różnych płaszczyznach. Dlatego też animacja reklamowa, Wrocław – wybacz, że Cię trochę opuścimy, może dotyczyć też działalności lokalnej czy promocji dowolnego miasta w Polsce. To oczywiście tylko przykłady, nie zamykamy się na nowe pomysły.

Więcej niż tworzenie animacji reklamowych
Poza samym stworzeniem animacji, zajmiemy się też znalezieniem i wykupieniem odpowiedniej muzyki, która będzie jej towarzyszyć. Możemy też skorzystać z głosu lektora, który doda do projektu profesjonalnego tonu i dopowie to, czego nie zobaczą oczy. Zajmiemy się znalezieniem lektora – przedstawimy Ci kilka propozycji, napiszemy tekst i wycenimy nagranie głosu oraz wykupienie licencji. Do Ciebie trafi gotowy produkt – animacje reklamowa z muzyką i lektorem.

Czas na promocję
Gotową animację chętnie pomożemy Ci wypromować w internecie. Wskażemy najlepsze źródła dotarcia do odbiorców oraz całościowo zaplanujemy i wdrożymy kampanię reklamową.

Podejmij z nami współpracę i przekonaj się ile jeszcze możesz osiągnąć.